Рейтинг

Хто наближає перемогу: 100 впливових одеситів

Хто наближає перемогу: 100 впливових одеситів

Щорічний рейтинг впливовості відбувається увосьме, проте цього року він особливий і пронизаний ідеєю протистояння агресії проти України. Звідси і така назва традиційного проекту.
 
Саме тому серед лауреатів лідируючі позиції посіли особи, які безпосередньо відповідають за оборону та підготовку до неї, охорону правопорядку, життєзабезпечення Одеси та області під час військового стану.
 
Поруч із державними службовцями, військовими, політиками, підприємцями – волонтери, лікарі, громадські і культурні діячі…
 
Рейтинг склали журналісти Південноукраїнського медіа холдингу. Ми боремося з агресором на інформаційному фронті. І наш проект – один із способів заявити про мужність одеситів, їх непохитну віру у перемогу та шляхи її досягнення.
 
Колектив журналістів Південноукраїнського медіа холдингу, ІА «Одеса-медіа», БФ «Журналісти за демократію».

Рейтинг

1

Ковальчук Андрій

Командувач військ Оперативного командування «Південь», генерал-майор ЗСУ. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

2

Неїжпапа Олексій

Командувач ВМС ЗСУ, віце-адмірал ВМС ЗСУ. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

3

Карпенко Дмитро

Командувач повітряного командування "Південь", генерал-майор, служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

4

Марченко Максим

Голова Одеської обласної державної (військової) адміністрації. Забезпечує взаємодію ОДВА з військовими командуваннями та формуваннями. В умовах воєнного стану  здійснює багатоаспектне керування регіоном; взаємодіє з територіальними громадами у питаннях захисту населення та збереження інфраструктури життєзабезпечення; сприяв успішному проведенню посівної кампанії і збиранню ранніх зернових. У своїх відеозверненнях надає необхідну актуальну інформацію, чим сприяє збереженню спокійної обстановки.

Анкета
Скрыть

5

Труханов Геннадій

Міський голова м. Одеси. В умовах воєнного конфлікту забезпечує життєдіяльність міста. Опікується питаннями убезпечення городян, зокрема облаштування сховищ за місцями проживання, у навчальних та медичних установах, а також допомоги постраждалим від ворожих обстрілів. Співпрацює з формуваннями ЗСУ щодо надання їм підтримки з метою ефективного захисту міста. До надання гуманітарної допомоги Одесі й Україні залучає міжнародну спільноту, зокрема – громади міст-побратимів.   

Анкета
Скрыть

6

Доровський Віктор

Голова СБУ в Одеській області. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

7

Костенко Сергій

Прокурор Одеської області. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

8

Семенишин Микола

Начальник ГУНП в Одеській області, генерал поліції 3-го рангу. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

9

Шулюк Вадим

Начальник ГУ ДСНС в Одеській області, генерал-майор. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання. Налагодив ефективну діяльність усіх підрозділів, співробітники яких постійно виявляють високий професіоналізм і мужність. 

Анкета
Скрыть

10

Мул Сергій

Командувач Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал-майор. Служить народу України, виконує в умовах повномасштабного воєнного конфлікту поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

11

Підлубний Олег

Командувач Південного територіального управління Національної гвардії України, генерал-майор. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

12

Діденко Григорій

Голова Одеської обласної ради. В умовах воєнного стану забезпечує продуктивну роботу апарату і депутатського корпусу ради.
У взаємодії з керівництвом обласної і районних держадміністрацій та органами місцевого самоврядування вирішує питання підтримки підрозділів ЗСУ в області, забезпечення соціального захисту населення, допомоги постраждалим, вчасного фінансування захищених статей видатків.    

Анкета
Скрыть

13

Борисов Євген

Військовий комісар Одеського обласного військкомату оперативного командування «Південь», полковник. Служить народу України, в умовах повномасштабного воєнного конфлікту виконує поставлені перед ним завдання.

Анкета
Скрыть

14

Дятловський Володимир

Начальник Управління Держспецзв’язку в Одеській області. У сфері своєї діяльності ефективно протидіє ворожій агресії, забезпечує державну безпеку та захист інформації. 

Анкета
Скрыть

15

Нікулін Сергій

Директор Регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця". Одеські залізничники в умовах воєнного стану забезпечили безперебійне перевезення вантажів та значно більшої, ніж у мирний час, кількості пасажирів, зокрема, евакуацію вимушених внутрішніх переселенців із зон, небезпечних для проживання.

Анкета
Скрыть

16

Крук Юрій

Голова Одеської РДВА. В умовах воєнного стану разом з командою районної адміністрації взаємодіє з органами місцевого самоврядування щодо питань підтримки наших захисників, а також соціального захисту населення району і внутрішньо переміщених осіб. Налагодив масштабну гуманітарну допомогу. ОРДА надає всебічну допомогу постраждалим внаслідок ворожих обстрілів. Попри ризики та складнощі, зумовлені війною, в Одеському районі успішно проведено жнива і забезпечено потреби внутрішньої продовольчої безпеки.

Анкета
Скрыть

17

Радулов Дмитро

Заступник голови Одеської державної (військової) адміністрації. Високопрофесійно виконує свої службові обов'язки в умовах воєнного стану. Надає фахову допомогу промисловим і сільськогосподарським підприємствам, сприяючи їх безперешкодній діяльності та стабільності економіки у регіоні. Приділяє належну увагу забезпеченню безперебійної роботи об'єктів критичної інфраструктури області.   

Анкета
Скрыть

18

Зінченко Марина

Директорка департаменту фінансів Одеської ОДВА, депутатка облради. В умовах воєнного стану забезпечує фінансову стабільність Одещини. Одна з ініціаторів створення цільового фонду «Оборона Одещини», де зібрано 34,7 млн. грн. Проводить роботу у громадах щодо доцільного використання бюджетів, завдяки чому вдалося спрямувати майже 300 млн. грн. на підтримку ТрО. Розроблено механізм забезпечення продуктами населення, яке потерпає від обстрілів. Як депутат облради вирішує проблеми виборців, допомагає постраждалим.

Анкета
Скрыть

19

Шалигайло Антон

Директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної державної (військової) адміністрації. Високопрофесійно виконує свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, зокрема ефективно діє у питаннях відновлення пошкоджених мереж електро- і водопостачання, ліквідації руйнувань на об'єктах житлового фонду тощо. 

Анкета
Скрыть

20

Лисенко Ігор

Директор Одеської філії «Інфоксводоканал». Високопрофесійно керує стратегічно важливим підприємством, забезпечуючи безперебійне якісне водопостачання в умовах воєнного стану.

Анкета
Скрыть

21

Григор'єв Дмитро

Генеральний директор ДТЕК «Одеські електромережі». Високопрофесійно керує стратегічно важливим підприємством, забезпечуючи безперебійне електропостачання в умовах воєнного стану та швидке усунення пошкоджень електромереж внаслідок ворожих обстрілів.

Анкета
Скрыть

22

Учитель Ігор

Президент ПАО «Одесагаз». Високопрофесійно керує стратегічно важливим підприємством, забезпечуючи безперебійне газопостачання в умовах воєнного стану та швидке усунення пошкоджень газових мереж внаслідок ворожих обстрілів.

Анкета
Скрыть

23

Гончаренко Олексій

Депутат Верховної Ради України. Відповідально і ефективно працює як народний обранець в умовах воєнного часу. Захищає інтереси країни на міжнародному рівні. Веде активну пропагандистську й інформаційну роботу як блогер.
Заснував масштабну всеукраїнську волонтерську мережу "Гончаренко центр". 

Анкета
Скрыть

24

Діденко Юлія

Депутатка Верховної Ради України. Відповідально і ефективно працює як народний обранець в умовах воєнного часу. Активно працює у законодавчій сфері. Співпрацює з органами влади та місцевого самоврядування Одещини у питаннях надання допомоги вимушеним внутрішнім переселенцям, багатодітним та малозабезпеченим сім'ям, постраждалим від ворожих обстрілів тощо. 

Анкета
Скрыть

25

Леонов Олексій

Депутат Верховної Ради України. Відповідально і ефективно працює як народний обранець в умовах воєнного часу. Співпрацює з органами влади та місцевого самоврядування Одеси і області у питаннях життєзабезпечення, надання підтримки військовим та постраждалим від ворожих обстрілів тощо. 

Анкета
Скрыть

26

Лапай Максим

Директор Одеської філії "АМПУ". Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

27

Москаленко Дмитро

Генеральний директор ПрАТ "Українське Дунайське Пароплавство". Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

28

Мясковський Олексій

В.о. директора ДП "Одеський морський торговельний порт". Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

29

Волошин В'ячеслав

Директор ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ". Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

30

Олійник Олександр

В.о. директора ДП "Морський торговельний порт "Південний". Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

31

Єрохін Андрій

Директор ДП «Їзмаїльський морський торговельний порт». Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими і річковими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

32

Ігнатенко Максим

Директор ДП «Ренійський морський торговельний порт». Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, бере активну участь у виконанні стратегічно важливої державної програми вивезення морськими і річковими шляхами зерна до інших країн.

Анкета
Скрыть

33

Жеман Дмитро

Заступник міського голови м. Одеси. Виконуючи свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, забезпечує у питаннях своєї відповідальності життєдіяльність та захист міста. Надає дієву допомогу постраждалим від ворожих обстрілів. 

Анкета
Скрыть

34

Іоргачов Дмитро

Генеральний директор ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель», Почесний громадянин Одеської області. Забезпечує діяльність стратегічно важливого виробництва в умовах воєнного часу, здійснює масштабну допомогу ЗСУ, Держспецзв’язку, СБУ, Національній поліції, ДПСУ, органам військового управління, надаючи високоякісну кабельно-провідникову продукцію їх підрозділам.

Анкета
Скрыть

35

Лавриненко Сергій

Генеральний директор ПАТ "Стальканат". Забезпечує діяльність стратегічно важливого виробництва в умовах воєнного часу, здійснює масштабну допомогу ЗСУ, Держспецзв’язку, СБУ, Національній поліції, ДПСУ, органам військового управління, надаючи високоякісну продукцію підприємства їх підрозділам, закуповує для їх потреб необхідне обладнання, автомобільну техніку. Надає фінансову допомогу військовим формуванням та волонтерам. 

Анкета
Скрыть

36

Приходько Ігор

Генеральний директор Корпорації виробничих та комерційних підприємств «Союз». В умовах воєнного часу підприємство забезпечує стале енергетичне постачання та функціонування об’єктів критичної інфраструктури у сфері енергетики, бере участь у ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Здійснює волонтерську діяльність щодо матеріально-технічної допомоги військовим підрозділам та органам правопорядку. 

Анкета
Скрыть

37

Паненко Світлана

Перша заступниця генерального директора з виробничих питань державного підприємства «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України. Зробила значний особистий внесок у зміцнення економіки країни в умовах війни, налагодження поставки продукції у всі регіони та створення продовольчого резерву у гуманітарних цілях. 

Анкета
Скрыть

38

Іукурідзе Важа

Засновник агропромислового комплексу «Шабо», голова правління ТОВ «Промислова компанія «Шабо», Почесний громадянин Одеської області. В умовах воєнного стану забезпечує стабільну діяльність і соціально-економічний розвиток великого промислово-виробничого підприємства, зміцнюючи засади економіки Одещини і України. Провадить постійну значну благодійну діяльність.   

Анкета
Скрыть

39

Абашев Родіон

Депутат Одеської обласної ради, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації. Вирішує питання територіальної оборони району, соціального захисту місцевого населення і внутрішніх переселенців, сприяє сталій роботі економіки району. Надає всебічну підтримку військовим формуванням, розташованим у районі, з метою зміцнення обороноздатності Придунав’я.

Анкета
Скрыть

40

Абрамченко Андрій

Ізмаїльський міський голова. Відповідально виконує службові обов'язки в умовах воєнного стану. Забезпечив безперебійну роботу об'єктів критичної інфраструктури, вирішує питання соціального захисту та медичної допомоги для місцевого населення і внутрішніх переселенців, сприяє сталій роботі підприємств і установ міста. Надає всебічну підтримку військовим формуванням з метою зміцнення обороноздатності. 

Анкета
Скрыть

41

Гуляєв Василь

Міський голова м. Чорноморськ. Відповідально виконує службові обов'язки в умовах воєнного стану. Забезпечив безперебійну роботу об'єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення городян. Вирішує питання соціального захисту місцевого населення і гуманітарної допомоги внутрішнім переселенцям, налагодження медичної допомоги для них. Надає всебічну допомогу військовим формуванням з метою зміцнення обороноздатності міста і прилеглих сіл.   

Анкета
Скрыть

42

Хрустовський Сергій

Авангардівський селищний голова, голова Одеського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Відповідально виконує службові обов'язки в умовах воєнного стану. Сприяє повноцінному життю громади, забезпечує безперебійну діяльність об'єктів критичної інфраструктури. Вирішує питання безпеки та соціального захисту місцевого населення і внутрішніх переселенців. Надає всебічну допомогу військовим формуванням, сприяючи зміцненню їх обороноздатності. 

Анкета
Скрыть

43

Бухтіяров Михайло

Біляївський міський голова. Відповідально виконує службові обов'язки в умовах воєнного стану. Сприяє повноцінному життю міста, забезпечує безперебійну діяльність об'єктів критичної інфраструктури. Вирішує питання термінової допомоги постраждалим від ворожих обстрілів, безпеки та соціального захисту місцевого населення і внутрішніх переселенців. Провадить вагому благодійну діяльність, надає допомогу військовим формуванням, сприяючи зміцненню їх обороноздатності. 

Анкета
Скрыть

44

Шевченко Олексій

Начальник Військової академії м. Одеси, полковник. В умовах воєнного стану забезпечує високопрофесійну підготовку військових фахівців, офіцерського складу для ЗСУ та різних формувань, підвищення кваліфікації військовослужбовців.

Анкета
Скрыть

45

Швець Дмитро

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ, полковник. В умовах воєнного стану забезпечує стабільну підготовку фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування.

Анкета
Скрыть

46

Кальчук Роман

Начальник Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, полковник медичної служби. В умовах воєнного стану забезпечує самовіддану високопрофесійну діяльність колективу, спрямовану на рятування життя і відновлення здоров’я військових.

Анкета
Скрыть

47

Кальчук Оксана

Начальниця Одеського воєнно-медичного клінічного центру ДПСУ, полковник медичної служби, заслужений працівник охорони здоров'я України.
В умовах воєнного стану забезпечує самовіддану високопрофесійну діяльність колективу, спрямовану на рятування життя і відновлення здоров’я військових.

Анкета
Скрыть

48

Гайдаржі Ілля

Начальник клініки Воєнно-медичного клінічного центру Південного регіону, професор, полковник медичної служби ЗСУ, заслужений лікар України. Учасник російсько-української війни. В умовах воєнного стану самовіддано рятує життя і відновлює здоров’я військових.

Анкета
Скрыть

49

Шаповалов Віталій

Головний хірург Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, полковник медичної служби ЗСУ. Учасник російсько-української війни. В умовах воєнного стану самовіддано рятує життя і відновлює здоров’я військових, оперує у польових госпіталях. 

Анкета
Скрыть

50

Каштальян Михайло

Доктор медичних наук, професор, завідує кафедрою загальної і військової хірургії Одеського національного медичного університету, полковник медичної служби ЗСУ, учасник російсько-української війни. В умовах воєнного стану рятує життя і відновлює здоров’я військових. 

Анкета
Скрыть

51

Одарій-Захар'єва Наталія

Директорка департаменту охорони здоров’я Одеської ОДВА. В умовах воєнного стану департамент забезпечив надання допомоги всім, хто цього потребує, зокрема – внутрішнім переселенцям. У медзакладах створено умови для безпечного перебування; медики працюють в особливому режимі, надаючи невідкладну допомогу постраждалим та військовим. Налагоджена співпраця із зарубіжними медзакладами щодо подальшого лікування постраждалих. Забезпечена готовність до епідемічних та надзвичайних ситуацій.

Анкета
Скрыть

52

Турчин Микола

Директор КНП «Міська клінічна лікарня №11», заслужений лікар України. В умовах воєнного стану забезпечує самовіддану високопрофесійну діяльність колективу, спрямовану на рятування життя і відновлення здоров’я не лише цивільних, а й військових. З початком війни на базі лікарні створений міський пункт прийому донорської крові.

Анкета
Скрыть

53

Бартко Михайло

Головний лікар КНП «Одеська обласна станція переливання крові» Одеської обласної ради, заслужений лікар України. Зразково виконує службові обов’язки в умовах воєнного стану, зробив вагомий особистий внесок у гарантування національної безпеки. 

Анкета
Скрыть

54

Галич Світлана

Доктор медичних наук, професорка. До початку повномасштабної ворожої агресії - завідувачка кафедри акушерства, гінекологіі та педіатріі  Міжнародного гуманітарного університету,  лікарка Одеського пологового будинку № 1. Нині - пані лейтенант медичної служби, військова лікарка. Добровільно змінивши  медичну спеціальність, служить у системі воєнних госпіталів, бере участь в операціях, надає всебічну фахову допомогу нашим захисникам.

Анкета
Скрыть

55

Белестов Іраклій

Лікар-хірург, заступник медичного директора з хірургії КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня». В умовах воєнного часу виявив самовідданість і високий професіоналізм, зробив значний внесок у забезпечення кваліфікованої медичної допомоги потерпілим. 

Анкета
Скрыть

56

Лігалов Володимир

Завідувач відділенням інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації КНП «Одеська обласна клінічна лікарня». В умовах воєнного часу виявив самовідданість і високий професіоналізм, забезпечив організацію висококваліфікованої медичної допомоги та рятування життя людей.

Анкета
Скрыть

57

Попченко Андрій

Лікар-ортопед-травматолог, завідувач ортопедо-травматологічного відділення КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня». Зробив значний особистий внесок у забезпечення кваліфікованої медичної  допомоги в умовах воєнного стану, виявивши  самовідданість і високий професіоналізм.

Анкета
Скрыть

58

Хван Руслан

В.о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області. Відповідально виконує свої службові обов'язки в умовах воєнного стану, надаючи необхідну допомогу підприємствам, організаціям та установам регіону.

Анкета
Скрыть

59

Томашевська Лілія

Помічниця голови Одеської обласної ради патронатної служби апарату облради. В умовах воєнного стану ефективно сприяє продуктивній роботі  керівника, апарату та депутатського корпусу ради.

Анкета
Скрыть

60

Кудашкін Олег

Начальник залізничного вокзалу станції "Одеса-Головна". На Одеському залізничному вокзалі було облаштовано два зали для прийому вимушених внутрішніх переселенців, створено умови для тривалого перебування: є ліжка, столи та стільці, відкрито пункти харчування тощо. До цієї діяльності залучили не лише працівників вокзалу, а й  волонтерів, благодійні організації, міські заклади харчування. 

Анкета
Скрыть

61

Дрозд Сергій

Директор Одеської дирекції УДППЗ "Укрпошта". Забезпечив повноцінне та безпечне функціонування сільських, селищних та міських філій в умовах воєнного часу. Бере активну участь у проекті "Укрпошти" з випуску марок та іншої продукції патріотичного змісту.Ініціював проведення у будівлі Головпоштамту м. Одеси благодійних виставок картин і фото на підтримку військових. 

Анкета
Скрыть

62

Афанасій (в миру Борис Яворський)

Архієрей Православної Церкви України (ПЦУ), єпископ Одеський і Балтський. З 2014 року активно займається волонтерською діяльністю. Багато зробив для утвердження засад незалежної української Церкви: спочатку на Луганщині, де був керуючим Луганською єпархією, а нині – на Одещині. 

Анкета
Скрыть

63

Вікнянський Микола

Радник міського голови м. Одеси з гуманітарних питань. В умовах воєнного стану ефективно сприяє вирішенню питань соціального забезпечення та   оздоровлення одеситів і внутрішніх переселенців. 

Анкета
Скрыть

64

Сердіченко Денис

Волонтер, керівник Благодійного фонду «Міжнародна допомога «Добрий самарянин», голова Гуманітарного штабу Малиновського району м. Одеси. Підтримка ЗСУ, масштабна волонтерська робота по наданню гуманітарної допомоги двадцяти громадам Одещини і Миколаївщини, здійснення вагомої благодійної допомоги багатодітним родинам, дітям-сиротам та внутрішньо переміщеним особам.  

Анкета
Скрыть

65

Танцюра Андрій

Волонтер Військово-медичного клінічного центру Південного регіону. З 2014 року постійно надає допомогу необхідними лікувальними засобами. Залучив до цього  міжнародні організації та окремих благодійників, а також витрачає власні кошти. Влаштовує для пацієнтів госпіталю святкові акції, залучаючи небайдужих одеситів. Розповідає у соцмережах історії героїв, що збільшує коло охочих допомагати. Особливо великого масштабу ця допомога набула від початку повномасштабного вторгнення.

Анкета
Скрыть

66

Дегас Юрій

Засновник компанії DEGAS GROUP і БФ "Безмежні можливості", меценат, що створив Інклюзивний пляж. В умовах війни фонд працює як волонтерський центр для підтримки військових і цивільних. На благодійні цілі йдуть власні кошти засновника БФ і партнерів – це мільйони гривень. Надається допомога військовим формуванням, малозабезпеченим сім'ям, людям з інвалідністю, переселенцям на Одещині та Миколаївщині. Вивозили людей з Харкова, Миколаєва та Маріуполя. Ведеться патріотично-інформаційна діяльність.

Анкета
Скрыть

67

Чорний Олексій

Керівник Волонтерського центру "Експедиція", головна мета якого - підвищення боєздатності ТрО ЗСУ Одеської області та півдня України. Забезпечили побут та харчування бійців; облаштували бомбосховища. Забезпечують тактичним спорядженням, аптечками, займаються виробництвом бронежилетів, пошиттям амуніції. Організували курс військової підготовки для цивільних і курси першої допомоги та тактичної медицини. Організовують благодійні культурно-мистецькі заходи, які привертають увагу до потреб ЗСУ.

Анкета
Скрыть

68

Каспар'ян Артем

Координатор ГО «Волонтерський рух «Спільна мета». З 2014 р. ГО допомагає   добробатам. З лютого 2022 р. довкола «Спільної мети» об’єдналося ще більше громадян задля допомоги військовим та цивільним. Купили і передали для потреб ЗСУ і медзакладів 21 автомобіль (14 самостійно і сім – разом з друзями-партнерами), з них чотири – машини швидкої медичної допомоги. Приготовано понад 50 тис. обідів для бійців ЗСУ, ТрО та поліції. Передано лікарням медобладнання на суму понад 10 млн. грн.

Анкета
Скрыть

69

Раскін Леонід

Керівник ГО «Одеса діє». З перших днів війни працює на підтримку України та регіону, допомагаючи бійцям ЗСУ, зокрема – ТрО, та місцевим жителям. Провадять масштабну роботу по забезпеченню нужденних продовольством, товарами першої необхідності. У відповідь на запит голови військово-цивільної оборони Миколаєва Віталія Кіма Леонід Раскін разом з волонтерами доставив до Миколаєва джипи, кошти на які – 5 млн. грн. – були зібрані під час міжнародного благодійного заходу на підтримку України.

Анкета
Скрыть

70

Афанасьєва Таміла

Депутатка Одеської облради, голова Одеської обласної Ради миру. З перших днів війни допомагає незахищеним категоріям населення Одещини і Миколаївщини завдяки налагодженню вагомої допомоги від міжнародних фондів, зокрема – Odessa Peace Fund (США), та взаємодії з Tulcea Humanitarian logistics hub (Румунія). Здійснюється також постійна допомога військовим, медикам, вимушеним переселенцям. Створила петицію до Президента України щодо соціального захисту багатодітних сімей і статусу «діти війни».

Анкета
Скрыть

71

Філонов Євген

Перший заступник директора КП «Одеський Палац спорту», депутат Одеської обласної ради. З перших днів масштабного вторгнення РФ налагодив поставки гуманітарної допомоги з-за кордону на південь України, завдяки чому спільно з Одеською обласною Радою миру забезпечив дуже вагому медичну гуманітарну місію у десятки медичних установ Одеської та Миколаївської областей.

Анкета
Скрыть

72

Ковбасюк Дмитро

Депутат Одеської обласної ради, співзасновник ГО "Спільне рішення". Створена громадськими активістами у 2020 р. задля допомоги населенню і медзакладам у боротьбі з пандемією Covid-19. З початком війни активізували діяльність в іншому напрямку. Координатори ГО Дмитро Ковбасюк і Альона Вавілова разом з десятками волонтерів допомагають людям, що постраждали від військової агресії РФ проти України, та надають підтримку підрозділам ЗСУ з метою зміцнення обороноздатності регіону.

Анкета
Скрыть

73

Богаченко Наталія

Депутатка Одеської РДВА, координатор ВЦ "Гостинна хата", найбільшого на півдні України. Щодня сюди приходить понад тисяча вимушених переселенців і постраждалих, працює близько 100 волонтерів. Налагоджена взаємодія із благодійниками багатьох країн, які забезпечують усім тим, що може знадобитися людям в умовах війни. Серед таких організацій: Acted, Lions Clubs International Foundation, Order of Malta, World Central Kitchen. Також «Гостинна хата» співпрацює з місцевими ГО і благодійниками.

Анкета
Скрыть

74

Ігуменя Серафима (Надія Шевчик)

Настоятелька Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря. Тут створено притулок для вимушених переселенців, в якому знайшли тимчасовий чи постійний прихисток сотні людей. Постійно надається допомога людям похилого віку і хворим у монастирському "Будинку милосердя". При монастирі створено дитячий денний центр "Зустріч", до роботи якого залучено педагогів і психолога. Обитель прийняла на утримання понад 500 кинутих напризволяще котів, 300 з яких вже знайшли нових господарів.

Анкета
Скрыть

75

Бабіч Олександр

Директор ГО «Суспільство та історичний спадок». З перших днів війни організація провадить активну волонтерську діяльність, забезпечуючи захисників Одещини необхідними речами та військовим приладдям. Доєдналися до місії "Евакуація 200". Провадиться значна патріотично-пропагандистська робота. Налагодили постачання гуманітарних вантажів для потреб одеситів і  вимушених переселенців від міжнародних доброчинних організацій і окремих благодійників. 

Анкета
Скрыть

76

Морозов Олексій

Засновник БО «Благодійний фонд «Допомога Одещині». З початку воєнних дій на базі автостанції "Старосінна" розпочався волонтерський рух з евакуації людей. На 48-й день війни, 12 квітня, був створений БФ «Допомога Одещині» за участі українських волонтерів, небайдужих американців і європейців. Діяльність фонду зосереджена на евакуації мирних жителів; забезпеченні продуктами та медикаментами мешканців Одеської області, безперебійному постачанні в регіон гуманітарних вантажів. 

Анкета
Скрыть

77

Ножевнікова Катерина

Засновниця та директорка БФ «Корпорація Монстрів»: швидка волонтерська допомога. Почесна громадянка Одеської області. З 2014 року БФ надавав допомогу хворим дітям і людям похилого віку; під час пандемії коронавірусу допомагав лікарням і надавав кисневі концентратори жителям. Зараз «монстри» допомагають ЗСУ, закуповуючи необхідне спорядження. Також надають всебічну підтримку вимушеним переселенцям, не кидаючи при цьому й тих місцевих жителів, кому допомагали до повномасштабної агресії.

Анкета
Скрыть

78

Кармазіна Катерина

Координаторка Адвокатського волонтерського центру при Раді адвокатів Одеської області. В центрі активно діють 167 адвокатів. Підтримують фінансово, продуктами та медикаментами, надають безкоштовну юридичну допомогу сім'ям з дітьми, внутрішньо переміщеним особам, лікарням та госпіталям, військовим частинам. Волонтери центру регулярно доставляють питну воду до Миколаєва, готують їжу для військових, здійснюють вогневу та тактичну підготовку адвокатів.

Анкета
Скрыть

79

Безбабна Вікторія

Засновниця і керівниця Волонтерського центру. Продукцією військового призначення, харчуванням та іншими речами надається допомога тим, хто несе службу в ТрО і на блокпостах, військовим частинам регіону. Передали для потреб військовиків автомобіль. Також у полі зору волонтерів лікарні, соціальні заклади, незаможні сім’ї, пенсіонери.  (допомога побутовими речами, ліками, продуктами). Допомагають речами і дитячим харчуванням біженцям з дітьми. Поряд з офісом облаштували бомбосховище.

Анкета
Скрыть

80

Старцева Катерина

Адміністраторка групи Волонтерський рух Одеси. Головна мета діяльності організації – збір коштів на потреби ЗСУ та сил територіальної оборони Одеси. Завдяки небайдужим одеситам волонтери закуповують, передають  і доставляють особисто нашим захисникам генератори, системи відеоспостереження, тепловізори, коптери, біноклі, рації, навушники, плитоноски та інше приладдя, а також пальне, мастила, кабелі, каремати, спальні мішки, форму, взуття, ліки і багато чого іншого необхідного.

Анкета
Скрыть

81

Делієва Наталя

Засновниця і керівниця ВГО «Асоціація жінок України «Дія» та «Першого благодійного театрального фонду». З першого дня війни активно займається волонтерською діяльністю, відгукуючись на всі потреби бійців батальйону морської піхоти, які боронять Одесу і південь України. Продюсерка виставки «Імерсійний Шевченко», що після Одеси і Канева демонструється нині у Канаді та США, а кошти за квитки від її відвідання йдуть на потреби ЗСУ.   

Анкета
Скрыть

82

Вітос Валентина

Директорка КУ «Одеський обласний центр української культури», волонтер. Має вагомий особистий внесок у збереження національної культури та популяризацію вивчення української мови в умовах воєнного часу. Зміцнює засади культурного фронту, розробила і реалізує низку патріотичних проєктів для жителів Одещини і вимушених переселенців. Організовує художні виставки для госпіталів, що спрямовано на моральну підтримку поранених. Ініціювала масштабну акцію "Подаруй вишиванку захиснику". 

Анкета
Скрыть

83

Соколов Олександр

Регіональний представник Спілки українських підприємців, власник мережі онлайн-ресторанів Smilefood. Надає безкоштовне харчування ТрО, ЗСУ, волонтерським штабам, тимчасово переміщеним особам та всім, хто звернувся по таку допомогу.

Анкета
Скрыть

84

Ульянченко Віталій

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Укрлоудсистем», м. Одеса. Надання вагомої фінансової допомоги військовим формуванням та волонтерам.

Анкета
Скрыть

85

Войтко Юлія

Директорка ПП «Балтська швейна фабрика», м. Балта Подільського району. На підприємстві надають дуже вагому допомогу нашим захисникам, для чого навіть набрали додатковий штат.

Анкета
Скрыть

86

Литвиненко Дмитро

Директор Одеської регіональної дирекції ТОВ «Вест Петрол Маркет». Здійснюється велика благодійна діяльність в умовах воєнного часу. Співробітники колективу виявляють мужність і  самовідданість при евакуації населення, перевезенні гуманітарних вантажів.                                         

Анкета
Скрыть

87

Шамбальов Олександр

Директор ТОВ «Транспортна компанія «Бласко», с. Усатове Біляївського району. Здійснюється велика благодійна діяльність в умовах воєнного часу. Співробітники колективу виявляють мужність і  самовідданість при евакуації населення, перевезенні гуманітарних вантажів.

Анкета
Скрыть

88

Кєсаєв Таймураз

Директор сільськогосподарського ТОВ «Злагода» Березівського району. В умовах воєнного часу колектив господарства забезпечив безперебійне виробництво сільгосппродукції, самовіддано працював на збиранні врожаю ранніх зернових.

Анкета
Скрыть

89

Стоянова Алла

Директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДВА, депутатка Одеської обласної ради. Відповідально виконує свої службові обов'язки в умовах воєнного стану. Зробила особистий внесок у те, щоб, попри ризики та складнощі, зумовлені війною, в Одеській області успішно було проведено жнива і забезпечено потреби внутрішньої продовольчої безпеки регіону і України.

Анкета
Скрыть

90

Домікан Володимир

Начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України, відмінник лісового господарства України. Відповідально виконує службові обов’язки в умовах війни. Організував забезпечення продукцією, яку виробляє господарство, потреб ЗСУ, ТрО, прикордонників з метою зміцнення їх обороноздатності.

Анкета
Скрыть

91

Деменнікова Ольга

Старший психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту. Служить народу України, надаючи вчасну високопрофесійну психологічну допомогу родичам загиблих, постраждалим внаслідок ворожих обстрілів та руйнувань. 

Анкета
Скрыть

92

Бабіч Надія

Генеральна директорка Одеського національного академічного театру опери та балету. Війна не зупинила діяльність колективу: співаки і музиканти взяли участь у масштабній акції "Закрити небо над Україною", виступають у численних благодійних концертах, кошти від яких ідуть на підтримку наших захисників. Чимало артистів і співробітників вступили до лав ЗСУ. А як тільки з'явилася можливість, театр відновив повноцінну роботу, забезпечивши у своїй будівлі умови безпечного перебування глядачів. 

Анкета
Скрыть

93

Зіцер Галина

Директорка Одеської філармонії ім. Давида Ойстраха, керівниця Ротарі-клубу «Одеса-Рішельє». Артисти філармонії активно працюють на культурному фронті. В рамках акції «Підтримай своїх», започаткованій Будинком офіцерів командування ВМС ЗСУ, провели 10 концертів, а також 35 концертів на різних майданчиках Одеси, за що філармонія отримала подяку Департаменту праці та соціальної політики Одеської міськради. Разом з Ротарі-клубом «Одеса-Рішельє» провели два благодійних концерти на підтримку Миколаєва.

Анкета
Скрыть

94

Ботвінов Олексій

Піаніст, народний артист України, президент Міжнародного музичного фестивалю "Odessa classics". Зважаючи на неможливість через війну проведення фестивалю в Одесі, зміг його організувати в Естонії та Греції, і  ця масштабна мистецька подія привернула увагу тисяч європейців до подій в Україні. Постійно бере участь у благодійних концертах по всій Європі і залучає зарубіжних діячів культури до допомоги нашій країні.

Анкета
Скрыть

95

Серьга Микола

Музикант, автор пісень, телеведучий. З початком війни вступив до лав ЗСУ, створює патріотичні надихаючі поетичні твори, пісні і виконує їх у військових підрозділах, у госпіталях.

Анкета
Скрыть

96

Бєляков Ігор

Генеральний директор КУ «Одеський зоопарк». Забезпечив повноцінну роботу колективу та збереження усього фонду в умовах воєнного часу. З початку війни організував прийом тварин, залишених господарями, які терміново від'їжджали за межі міста і країни.
Зоопарк відновив діяльність для відвідувачів і постійно проводить різні заходи для дітей, що дуже важливо в цей трагічний час.     

Анкета
Скрыть

97

Гуменюк Наталія

Начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони України «Південь». Самовіддано служить народу України, ефективно виконує поставлені завдання в умовах повномасштабного воєнного конфлікту.

Анкета
Скрыть

98

Назаров Владислав

Спікер об'єднаного командування «Південь». Самовіддано служить народу України, ефективно виконує поставлені завдання в умовах повномасштабного воєнного конфлікту.

Анкета
Скрыть

99

Братчук Сергій

Спікер Одеської воєнної адміністрації. Самовіддано служить народу України, ефективно виконує поставлені завдання в умовах повномасштабного воєнного конфлікту.

Анкета
Скрыть

100

Бумбурас Пантелеймон

Президент групи "GEFEST", засновник БО "Фонд Бумбураса". В умовах воєнного стану  забезпечує стабільну діяльність великого підприємства. "Фонд Бумбураса" надає допомогу Військово-медичному клінічному центру Південного регіону, а також військовим (передано 200 пар літніх берців, тепловізор, продукти тощо). В Одесі та регіоні надається допомога грецькій спільноті, незахищеним верствам населення. Сприяв відкриттю в Одесі центру «ЯМаріуполь», де надають підтримку переселенцям з Маріуполя.

Анкета
Скрыть

Для участия в голосовании Вам необходимо авторизироваться:

Вы уже голосовали!

Комментарии для сайта Cackle Вернуться на ОдессаМедиа